UIM maailmarekordid veemotos seisuga 1/2008
Speed = kiirus MPH = miili tunnis
KMH = kilomeetrit tunnis
Nr. Rekordi tüüp Rekordiomanik Riik Aasta Paadikere Mootor MPH KMH
OFFSHORE CLASS 2 - INBOARD DIESEL
3465 Speed ANDREAS OVE UGLAND
JAN HILLESTAD
NOR 2000 FB DESIGN SEATEK 137.01 220.49
OFFSHORE CLASS 3C - OUTBOARD     
3473 1 h P. LITTLE & D. ARTHUR GBR 2000 MANNERFELT MERCURY 65.735 105.79
3561 3 h ROY SMITH GBR 2003 MANNERFELT MERCURY 63.057 101.48
3387 Speed PETER HAFSTROM SWE 1998 FABRITIUS MERCURY 98.7 158.84
OFFSHORE CLASS 3D - OUTBOARD   
3300 Speed A.BARONI ITA 1996 RSB MERCURY 98.199 158.03
OFFSHORE CLASS 3S - OUTBOARD    
3384 Speed BO WARELIUS FIN 1998 DOUGLAS  MERCURY 116.36 187.26
OFFSHORE CLASS 3S - INBOARD   
3466 Speed M.INVERNIZZI&G
CARPITELLA
ITA 2000 FB DESIGN SEATEK 126.33 203.3
OFFSHORE CLASS OCR X
3357 1 h MARTYN RENDALL GBR 1997 PHANTOM MERCURY 65.83 105.94
3358 2 h IAN SANDERSON GBR 1997 PHANTOM MERCURY 65.21 104.95
3356 Speed GRAHAM GITTINS GBR 1997 ARGO MERCURY 83.76 134.79
OFFSHORE CLASS OCR Y
3365 1 h M. ARNOLD & V. CRUMP GBR 1997 ARGO YAMAHA 52.18 83.98
3366 2 h M. ARNOLD & V. CRUMP GBR 1997 ARGO YAMAHA 51.55 82.96
3433 Speed MARK KIRK GBR 1999 ARGO YAMAHA 60.46 97.3
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - ROUND THE WORLD
3379 Speed Capt. IAN BOSWORTH GBR 1998 THORNYCROFT CUMMINS Total distance: 24.382 nautical miles
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - 30 PORT-TO-PORT RECORDS
3572   ALAN PRIDDY
CLIVE TULLY
STEVE LLOYD
GBR 2002 RIBTEC YAMAHA Total distance : 23.111 nautical miles
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - ROUND ISLE OF WIGHT
3484 Class 2-10 laps PETER DREDGE
IAN SANDERSON
GBR 2001 SUNSEEKER YANMAR 63.79 102.66
3486 Class 2-12h PETER DREDGE
IAN SANDERSON
GBR 2001 SUNSEEKER YANMAR 62.35 100.35
3487 Class 2-18h PETER DREDGE
IAN SANDERSON
GBR 2001 SUNSEEKER YANMAR 54.76 88.14
3488 Class 2-24h PETER DREDGE
IAN SANDERSON
GBR 2001 SUNSEEKER YANMAR 52.745 84.89
3483 Class 2-5 laps PETER DREDGE
IAN SANDERSON
GBR 2001 SUNSEEKER YANMAR 68.51 110.26
3485 Class 2-6h PETER DREDGE
IAN SANDERSON
GBR 2001 SUNSEEKER YANMAR 68.68 110.54
3607 Class over 30 ft
and up to 50 ft
CHRIS PARSONAGE GBR 2005 NEGOTIATOR LAMBORGHINI 106.73 171.7
3608 Class up to 30 ft IAN BLACKER GBR 2005 BRITA MERCURY 84.57 136
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - ROUND BRITAIN
3593 Class 1-1 lap MICHAEL DEACON,
DAVID DEACON
GBR 2005 SCORPION YANMAR 48.98 80.43
3594 Class 2-1 lap NEIL McGRIGOR,
TONY JENVEY,
JEREMY WATTS
GBR 2005 ICE MARINE CATERPILLAR 57.73 92.88
3505 Class 3-1lap BOHINH,BUZZI,POWELL,
CONTI, ZANONI, HORN
GBR 2001 FABIO BUZZI MTU 50.82 81.79
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - ROUND BRITAIN AND IRELAND
3585 Class 1-1 lap JON ALDISS
WAYNE JOHNSON
GBR 2005 FIA YANMAR 19.02 30.61
3595 Class 2-1 lap CHRIS STRICKLAND,
JOHN PUDDIFOOT, JAN FA
GBR 2005 FIA YANMAR 28.39 45.69
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - GIBRALTAR / MONACO (REVERSED ROUTE)
3619 class 2 over 30
up to 50 ft
CHRIS STRICKLAND,
JOHN PUDDIFOOT, GORDON
GBR 2006 SCORPION -
RHIB
YANMAR 41.95 67.51
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - NEW YORK / LIZARD
3506 Speed ALAN PRIDDY
JAN FALKOWSKI
STEVE LLOYD/CL
GBR 2001 NORTHSHORE YAMAHA 13.53 21.78
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - NEW YORK / HORTA
3507 Speed ALAN PRIDDY
JAN FALKOWSKI
STEVE LLOYD/CL
GBR 2001 NORTHSHORE YAMAHA 15.55 25.03
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - MONTE CARLO / LONDON (REVERSED ROUTE)
3516 Class over 50 ft A.BOHINC / F.BUZZI / D.PIKE AUT 2001 FB DESIGN M.T.U.   60.2
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - VENEZIA / MONTE CARLO
3571 Speed F. BUZZI / G.ZANONI
A.BINDA 
ITA 2004 FB DESIGN ISOTTA 47.756 88.444
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - LONDON TO GIBRALTAR
3618 Class 2 over 30
up to 50 ft
CHRIS STRICKLAND,
JOHN PUDDIFOOT, GORDON
GBR 2006 SCORPION -
RHIB
YANMAR 37.65 60.59
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - LONDON TO MONTE-CARLO (REVERSED ROUTE)
3620 class 2 over 30
up to 50 ft
CHRIS STRICKLAND,
JOHN PUDDIFOOT,
GORDON
GBR 2006 SCORPION -
RHIB
YANMAR 39.076 62.89
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - SOUTHERN ISLANDS
3634 Class 1 up to 30ft DAVE DEACON
MIKE DEACON
GBR 2007 SCORPION YANMAR 99.68 61.94
OFFSHORE CLASS LONG DISTANCE - ROUND ANGLESEY
3640   IAN GREENWOOD GBR 2007 PROSPORT SUZUKI 47.885 77.065
CIRCUIT CLASS O.125
3641   BOB WARTINGER USA 2007 SORENSEN HALL/ROSSI 84.32 135.7
CIRCUIT CLASS O.175
3622 Speed BOB WARTINGER USA 2006 SORSENSEN HALL/ROSSI 85.712 137.93
CIRCUIT CLASS O.250
3558 Speed MALCOLM GOODMAN GBR 2003 KLUTTS G.R.M. 99.9 160.77
3630 Speed MALCOLM GOODMAN GBR 2006 DICKFORS G.R.M 100.56 161.84
CIRCUIT CLASS O.350
3321 Speed S. MC KEAN USA 1995 ROPER YAMATO 113.25 182.25
CIRCUIT CLASS O.500
1593 1 h TORD ROSEN SWE 1967 SCHULZE CRESCENT 59.95 96.48
2766 10 M TCHERMACHENTSEV RUS 1984 TKTB KONIG   79.33 127.66
1449 15 M A.GUERIN FRA 1965 KONIG KONIG   68.00 109.43
489 2 h G.CARENA ITA 1955 MOLINARI CARNITI   56.86   91.50
167 4 h L.ROUSSET FRA 1938 CHAUVIERE EVINRUDE   40.20   64.68
1589 5 M B.HULGAN USA 1967 KONIG KONIG   77.06 124.01
135 6 h L.CASALINI ITA 1937 PASSARIN LAROS   36.69   59.04
2225 Endur E.ZIMMERMAN AUT 1974 SCHULZE KONIG   81.34 130.9
3181 Speed B. RUCKER JR. USA 1992 LAWRENCE YAMATO 119.24 191.87
CIRCUIT CLASS O.700
448 1 h C.STEFANONI ITA 1955 MOLINARI MERCURY   57.53 92.58
449 2 h C.CASALINI ITA 1955 MOLINARI MERCURY   56.59   91.07
450 4 h C.CASALINI ITA 1955 MOLINARI MERCURY   55.73   89.69
1246 5 M WADMAN USA 1964 SIDCRAFT MERCURY   79.50 127.95
451 6 h C.CASALINI ITA 1955 MOLINARI MERCURY   54.54   87.77
2226 Endur E.ZIMMERMAN AUT 1974 SCHULZE KONIG   81.34 130.9
3355 Speed J. SEAN MC KEAN USA 1997 JOHNSON YAMATO 121.98 196.3
CIRCUIT CLASS O.850  
3360 Speed F.SUNDSDAL NOR 1997 BURGESS EVINRUDE 102.1 164.28
CIRCUIT CLASS O.1000 
3537 Fond MASSIMILIANO MORESCHI ITA 2002 LUCINI SELVA 67.697 108.93
3536 Speed MASSIMILIANO MORESCHI ITA 2002 LUCINI SELVA 85.675 137.85
CIRCUIT CLASS O.2000 
3051 Endur A.BERNASCONI ITA 1990 DAC MERCURY 105.84 170.29
3468 Speed ALAN MARSHALL GBR 2000 SEEBOLD MERCURY 141.39 227.54
CIRCUIT CLASS O.3000
3538 Fond GIANNI MANICI ITA 2002 MANICI MERCURY 106.16 170.81
3581 Speed TED WALSH GBR 2004 DAC MERCURY 143.03 230.18
CIRCUIT CLASS OSY.400
CIRCUIT CLASS S.175
3124 Speed J.OSTERBERG SWE 1991 TERJESEN TOHATSU   21.97   35.36
CIRCUIT CLASS S.250
2424 1 h P.NASLUND SWE 1976 WINRACE PENTA   31.59   50.85
2352 10 M T.METS RUS 1975 B.E.L MOSKVA   27.61   44.44
2093 2 h B.ONELIUS SWE 1972 ONELIUS ARCHIMEDE   26.70   42.97
2201 3 h LINDIN,MARTINSON SWE 1973 S.B.K ARCHIMEDE   22.73   36.58
2202 4 h LINDIN,MARTINSON SWE 1973 S.B.K ARCHIMEDE   22.57   36.32
2085 5 M A.ZHIRIOV RUS 1972 DZINTARS MOSKVA   32.34   52.04
2281 Endur P.NESTERDINE RUS 1974 NESTERKINE MOSKVA   32.59   52.43
3017 Speed J.OSTERBERG SWE 1990 TERJESEN MARINER   46.90   75.48
CIRCUIT CLASS S.350
2094 1 h LUNDBERG SWE 1972 OHMAN MONARK   39.05   62.85
2768 10 M A.BAKCHIS RUS 1984 BAKCHIS SPORT350   51.19   82.39
2425 2 h D.ULLENIUS SWE 1976 ULLENIUS VOLVO   38.37   61.76
2426 3 h D.ULLENIUS SWE 1976 ULLENIUS VOLVO   38.20   61.48
2427 4 h D.ULLENIUS SWE 1976 ULLENIUS VOLVO   38.01   61.17
2767 5 M V.OUSSOLKINE RUS 1984 OSSOLK. SPORT350   52.66   84.75
2428 6 h D.ULLENIUS SWE 1976 ULLENIUS VOLVO   36.25   58.35
2355 Endur V.VOLKOV RUS 1975 VOLKOV NEPTUN   43.58   70.14
2650 Speed R.EINHAUG NOR 1981 WINRACE VOLVO   60.60   97.51
CIRCUIT CLASS S.550 
3403 Speed BRIAN BERNTSEN NOR 1998 MOLGAARD SELVA 73.52 118.3
CIRCUIT CLASS S.850 
3540 1 h JULES MORGAN GBR 2002 AVS YAMAHA 44.35 71.37
3541 2 h JULES MORGAN GBR 2002 AVS YAMAHA 41.89 67.41
3542 3 h JULES MORGAN GBR 2002 AVS YAMAHA 40.58 65.3
3164 Endur F.COMPARATO ITA 1992 MOLGAARD YAMAHA   81.72 131.5
3172 Speed R.MAGNE SUNDE NOR 1992 GARDIN YAMAHA 101.93 164.02
CIRCUIT CLASS S.2000 
3276 1 h A.MARSHALL GBR 1995 SEEBOLD MERCURY   65.01 104.61
3243 2 h O.JELF GBR 1994 JELF MERCURY   74.87 120.49
3452 Speed SVEN JANSSON SWE 2000 DAC MERCURY 123.45 198.64
CIRCUIT CLASS S.3000
3200 1 h P.PUJOL FRA 1993 MOLINARI MERCURY   89.80 144.53
3199 Endur A.DELPEUCH FRA 1993 MOLINARI JOHNSON 102.97 165.71
3632 Speed TED WALSH GBR 2006 DAC MERCURY 138.3 222.45
CIRCUIT CLASS R.2000 
3153 Endur F.LEIDI ITA 1992 LUCINI BMC   94.07 152.37
3299 Speed F.LEIDI ITA 1996 DAC MERCURY 118.39 190.52
CIRCUIT CLASS R.5000 
3298 Speed G.CAPPELLINI ITA 1996 DAC MASERATI 134.68 216.7
CIRCUIT CLASS R7000
3539 Speed JULIAN CLEGG GBR 2002 BLUFIN JAGUAR 74.41 119.75
CIRCUIT CLASS R OVER 7 LIT.
3273 Speed JIM NOONE GBR 1995 BARRACUDA MERCRUISER 109.87 176.79
CIRCUIT CLASS R UNLIMITED OVER 7 LIT.    
3563 Speed JIM NOONE GBR 2003 BARRACUDA CHEVROLET 154.77 249.08
CIRCUIT CLASS HR.1000
3511 Speed OWEN RICHARDSON GBR 2001 RINGWOOD TALBOT 82.56 132.87
CIRCUIT CLASS E UNLIMITED 
3264 Speed E.MOLINARI ITA 1995 MOLINARI BPM 108.9 175.27
CIRCUIT CLASS JT.250
3625 Speed NENA S. SUNDE NOR 2006 WINRACE A/S YAMAHA 46.1 74.18
CIRCUIT CLASS T.250
3626 Speed NENA S. SUNDE NOR 2006 WINRACE A/S YAMAHA 46.71 75.16
CIRCUIT CLASS T.400 
3627 Speed JORMA HARTIKKA FIN 2006 NIEMI SELVA 67.705 99.3
CIRCUIT CLASS T.550 
3453 Speed JORMA HARTIKKA FIN 2000 SEAFLYER SELVA 64.95 104.51
CIRCUIT CLASS T.850 
CIRCUIT FORMULA 1 - 2 Lit.
3587 Speed GUIDO CAPPELLINI ITA 2005 DAC MERCURY 144.84 233.09
CIRCUIT FORMULA 1 - 2.5 Lit.
3588 Speed GUIDO CAPPELLINI ITA 2005 DAC MERCURY 159.23 256.26
CIRCUIT FORMULA 1 - 3 Lit.
3586 Speed GUIDO CAPPELLINI ITA 2005 DAC MERCURY 152.2 244.94
CIRCUIT FORMULA 2
3502 1 h TED WALSH GBR 2001 DAC MERCURY 77.988 125.51
3503 2 h TED WALSH GBR 2001 DAC MERCURY 76.704 123.44
3472 3 h TED WALSH GBR 2000 DAC MERCURY 70.39 113.27
3494 Speed TED WALSH GBR 2001 DAC MERCURY 124.69 200.67
CIRCUIT FORMULA 2000
3628 Speed FRODE SUNDSDAL NOR 2006 SEEBOLD MERCURY 114.6 184.39
CIRCUIT FORMULA 3
3580 Speed SIMON FRANCIS GBR 2004 BURGESS EVINRUDE 104.49 168.17
CIRCUIT FORMULA 500
3631 Speed PAUL HART GBR 2006 ASV SHIPYARD GRM ROSSI 106.67 171.67
CIRCUIT FORMULA 1000
3535 Speed MATTIA TURATI ITA 2002 CENTRO  SELVA 84.718 136.31
CIRCUIT FORMULA R.1000
3560 Speed LARS KATZORKE GBR 2003 GERBERT HONDA 89.6 144.2
CIRCUIT FORMULA 3000
3151 Endur RICCARDO COLAPRETE ITA 1992 DAC MERCURY 102.31 164.62
3159 Speed ADRIANO PANATTA ITA 1992 DAC MERCURY 109.14 175.61
CIRCUIT SST 45
3451 Speed ULF ALGESON SWE 2000 MOLGAARD JOHNSON 74.35 119.63
CIRCUIT GAS PROTOTYPE
3345 Speed CHARLES BURNETT III GBR 1997 P. HLEDLIN MERCURY 96.34 155.04
CIRCUIT PROTOTYPE
3644   GREG GIBBS NZL 2007 RAYGLASS VOLVO 34.239 55.088
3479 24 h Team SUNSEEKER XS RACING UAE 2001 SUNSEEKER YANMAR 30.5 49.08
3478 6 h Team SUNSEEKER XS RACING UAE 2001 SUNSEEKER YANMAR 42.35 68.15
3609 Sydney to Auckland GINGER GIBBS NZL 2006 RAYGLASS  VOLVO 36.245 58.32
CIRCUIT UNLIMITED WITH IMMERSED PROPELLER CLASS
2941 1 h E.MOLINARI ITA 1989 MOLINARI BPM   90.77 146.09
146 12 h SILVANI ITA 1938 BAGLIETTO ISOTTA   51.75   83.27
1485 15 M R.MUSSON USA 1965 JONES R.ROYCE 116.08 187.61
2942 2 h E.MOLINARI ITA 1989 MOLINARI BPM   58.69   94.45
1469 3 h N.BUCKLEY GBR 1966 BORWICK JAGUAR   75.96 122.23
253 5 M L.FAGEOL USA 1957 JENSEN ALLISON 111.74 179.83
144 6 h SILVANI ITA 1938 BAGLIETTO ISOTTA   53.45   86.01
145 9 h SILVANI ITA 1938 BAGLIETTO ISOTTA  52.62   84.69
2950 Endur E.MOLINARI ITA 1989 MOLINARI BPM   97.71 157.24
2995 Outboard R.WARTINGER USA 1989 KARELSEN EVINRUDE 176.55 284.14
1116 Speed R.DUBY USA 1962 STAUDACH MERLIN 200.42 322.54
CIRCUIT PROPULSION DIESEL
2813 1 h C.BONOMI ITA 1985 BUZZI AIFRED   94.16 151.53
2515 2 h F.BUZZI ITA 1978 FBMARINE VM   89.76 144.46
1476 3 h F.ALTER USA 1966 RAYSON CRUSADER   44.78   72.06
2812 Endur C.BONOMI ITA 1985 BUZZI AIFORED   98.08 157.84
3142 Speed F.BUZZI ITA 1992  BUZZI SEATEK 156.76  252.27
CIRCUIT WORLD UNLIMITED
3132 2 1/2 M M.TATE USA 1991 LUCERO LUYCOMING 155.1 250.54
2520 Speed K.WARBY AUS 1978 HYDROPLANE WESTING 317.6 511.11
CIRCUIT ELECTRIC BATTERY
CIRCUIT PROTOTYPE STEAM
3635   JOHN DE MOTT GBR 2007 RINGWOOD   17.25 27.76
CIRCUIT SPORTS OUTBOARD PNEUMATICS (P) - CLASS P.750 CC
2633 Speed Gary SANTO GBR 1983 METZELER YAMAHA   34.25   55.12
CIRCUIT RIGID HULL PNEUMATICS (P/RH) - CLASS P.550 RH
3155 Endur M.GRAZIA BARONI ITA 1992 FOCCHI TOHATSU 46.32 74.54
3154 Speed M.GRAZIA BARONI ITA 1992 FOCCHI TOHATSU   51.43   82.75
CIRCUIT RIGID HULL PNEUMATICS (P/RH) - CLASS P.750 RH
3157 Endur GP.FOCCHI ITA 1992 FOCCHI YAMAHA  48.35   77.80
CIRCUIT RIGID HULL PNEUMATICS (P/RH) - CLASS P.850 RH
3112 Endur M.GRAZIA BARONI ITA 1991 FOCCHI  YAMAHA   58.18   93.64
CIRCUIT FREE HULL PNEUMATICS (P/FH) - CLASS P.550 FH
3005 Speed T.WILLIAMS GBR 1990 ZODIAC YAMAHA   39.19   63.07
CIRCUIT FREE HULL PNEUMATICS (P/FH) - CLASS P.750 FH
3126 Speed L.GREEF RSA 1992 MD&D YAMAHA   58.35   93.90
CIRCUIT FREE HULL PNEUMATICS (P/FH) - CLASS PF 750
3629 Speed JASON WYATT GBR 2006 AQUARIUS TOHATSU 64.22 103.35
CIRCUIT FREE HULL PNEUMATICS (P/FH) - CLASS P.850 FH
3160 Endur F.BOLIS ITA 1992 PRESTIGE YAMAHA 54.76   88.11
3161 Speed G.CANALI ITA 1992 PRESTIGE YAMAHA 65.71 105.73
CIRCUIT CLASS PR 550
3636 Speed STEFANIA CARANDO ITA 2007 BAGNATO TOHATSU 47.336 76.19
CIRCUIT CLASS PR 750
3637 Speed ICARO TOSCEU SANZ LOPEZ SPA 2007 BAGNATO TOHATSU 54.887 88.343
CIRCUIT CLASS PR 850
3638 Speed MAURIZIO CARANDO ITA 2007 BAGNATO YAMAHA 65.978 106.19
CIRCUIT CLASS PF 850
3639 Speed JESUS TREMPS ALEDO SPA 2007 BAGNATO YAMAHA 67.471 108.6
CIRCUIT RIVER MARATHON CLASS B
3623 Speed DUANE LABRUM USA 2006 EAGLE DART 95.435 153.58
RADIO-CONTROLLED ENDURANCE (E15)
3410 Long distance L.ROVATI ITA 1999 MAKO SHARK PICCO 355 KM in 8 hours.
PLEASURE NAVIGATION ENDURANCE
3499 Group A prototype
P2 - fond
G./C./D. RIZZARDI ITA 2001 F.B. DESIGN SEATEK 81.314 130.84
3500 Group A Sport S2 - Fond T./P. DE SIMONE
PINARDI
ITA 2001 C.U.V. LAMBORGHINI 66.302 106.68
3498 Group A tourim T3 - Fond TOTA/CORSINI
RATTI/MODOLO
ITA 2001 CANTIERI YANMAR 69.729 112.2
3599 Group B sport S1 - 1 h EUGENIO MOLINARI SMR 2005 MOLINARI MERCURY 71.22 114.59
3598 Group B sport S1 - Fond EUGENIO MOLINARI SMR 2005 MOLINARI MERCURY 70.84 113.98
3648 Group B Sport S1 - speed EUGENIO MOLINARI SMR 2007 MOLINARI FERRARI 76.624 123.29
3649 Group B Sport S2 - speed EUGENIO MOLINARI SMR 2007 MOLINARI FERRARI 75.845 122.04
3532 Group B sport S3 - Fond SEVERINO MAMBRETTI ITA 2002 ALBATROS MARINE POWER 77.299 124.38
3531 Group B sport S3 - Speed SEVERINO MAMBRETTI ITA 2002 ALBATROS MARINE POWER 78.354 126.07
3497 Group B tourism T2 - Fond P. FOCCHI/M. MILANO ITA 2001 FOCCHI YAMAHA 67.705 108.94
AQUABIKE SPORT MODIFIED - RECORD ESTABLISHED ON 500 M DISTANCE
3338 Speed RAY PURKINS GBR 1997 YAMAHA YAMAHA 56.68 91.22
AQUABIKE SPORT MODIFIED - RECORD ESTABLISHED ON 1000 M DISTANCE
3245 Speed JUNICKI KANZAKI JAP 1994 YAMAHA YAMAHA 51.08 82.21
AQUABIKE RUNABOUT LIMITED 785 CC  - RECORD ESTABLISHED ON 500 M DISTANCE
3398 Speed KEIICHIRO SUZUKI JAP 1998 BOMBARDIER BOMBARDIER 60.19 96.86
AQUABIKE RUNABOUT LIMITED 785 CC  - RECORD ESTABLISHED ON 1000 M DISTANCE
3275 Speed GARY SANTO GBR 1995 YAMAHA YAMAHA 55.92 89.99
AQUABIKE RUNABOUT MODIFIED 785 CC - RECORD ESTABLISHED ON 500 M DISTANCE
3372 Speed ALAN PICKARD GBR 1997 POLARIS POLARIS 60.28 97.02
AQUABIKE RUNABOUT MODIFIED 785 CC - RECORD ESTABLISHED ON 1000 M DISTANCE
3412 Speed WILLIAM EDWARDS GBR 1998 BOMBARDIER BOMBARDIER 66.09 106.36
AQUABIKE RUNABOUT MODIFIED 1200 CC - RECORD ESTABLISHED ON 500 M DISTANCE
3339 Speed STEVE LONGBOTTOM GBR 1997 BOMBARDIER BOMBARDIER 61.38 98.78
AQUABIKE DIVISION SKI MODIFIED - RECORD ESTABLISHED ON 1000 M DISTANCE
3208 Speed NICOLAS RIUS FRA 1993 KAWASAKI KAWASAKI 55.09  88.66
AQUABIKE DIVISION SKI LIMITED 650 CC - RECORD ESTABLISHED ON 1000 M DISTANCE
3231 Speed DOMINIQUE CONDEMINE FRA 1994 YAMAHA YAMAHA 43.09 69.34
AQUABIKE DIVISION SKI LIMITED 750 CC - RECORD ESTABLISHED ON 1000 M DISTANCE
3233 Speed KARINE PATUREL FRA 1994 KAWASAKI KAWASAKI 50.98 82.04
AQUABIKE RUNABOUT SUPERSTOCK 1200 CC - RECORD ESTABLISHED ON 1000 M DISTANCE
3456 Speed ALAN PICKARD GBR 2000 YAMAHA YAMAHA 68.7 110.57