Aabrams viimasest MM-sarja etapist: tuleb võita etapp ja loota õnnele

22.09.2023

Itaalias Cremonas sõidetakse nädalavahetusel Formula 500 MM-sarja viimane viies etapp. Suurimateks tiitli pretendentideks on poolaks Marcin Zielinski
ja Erko Aabrams.

Neljandal etapil Saksamaal käis kõva võistlus Aabramsi ja Zielinski vahel nii maa peale, kui vee peal. Kaks esimest sõitu võitis Aabrams ja peale esimest sõitu esitas Zielinski esimese sõidu stardi kohta Aabramsi vastu protesti kuid see lükati rahvusvahelise zürii poolt tagasi. Viimases kolmandas sõidus oli Aabrams sunnitud tehnilistel põhjustel esikohalt katkestama. Etapivõit läks Zielinskile ja punktivahe teiseks tulnud Aabramsiga kärises kuuele punktile.

Erko otse Bad Saarow 2023

Cremonas algavaks etapiks on mõlemad pooled valmis ja selleks, et edestada Zielinskit on vaja Aabramsil tulla etapil esimeseks ja Zielinski peaks lõpetama vähemalt neljandal kohal. "Oleme valmis ja kui tahan võita MM tiitlit, pean võitma võistluse ja lootma õnnele et MM-sarja liider jääb vähemalt neljandaks. Arvatavasti on see väga võimatu aga võidusõit on võidusõit. Läheme ja naudime võistlust.” kirjutab Aabrams oma Facebooki lehel.

Laupäeval sõidetakse vabatreeningud, ajasõidud ja esimene võistlussõit. Pühapäeval kaks võistlussõitu ning õhtuks on maailmameister selgunud.

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi