Aabrams viimasest MM-sarja etapist: tuleb võita etapp ja loota õnnele

22.09.2023

Itaalias Cremonas sõidetakse nädalavahetusel Formula 500 MM-sarja viimane viies etapp. Suurimateks tiitli pretendentideks on poolaks Marcin Zielinski
ja Erko Aabrams.

Neljandal etapil Saksamaal käis kõva võistlus Aabramsi ja Zielinski vahel nii maa peale, kui vee peal. Kaks esimest sõitu võitis Aabrams ja peale esimest sõitu esitas Zielinski esimese sõidu stardi kohta Aabramsi vastu protesti kuid see lükati rahvusvahelise zürii poolt tagasi. Viimases kolmandas sõidus oli Aabrams sunnitud tehnilistel põhjustel esikohalt katkestama. Etapivõit läks Zielinskile ja punktivahe teiseks tulnud Aabramsiga kärises kuuele punktile.

Erko otse Bad Saarow 2023

Cremonas algavaks etapiks on mõlemad pooled valmis ja selleks, et edestada Zielinskit on vaja Aabramsil tulla etapil esimeseks ja Zielinski peaks lõpetama vähemalt neljandal kohal. "Oleme valmis ja kui tahan võita MM tiitlit, pean võitma võistluse ja lootma õnnele et MM-sarja liider jääb vähemalt neljandaks. Arvatavasti on see väga võimatu aga võidusõit on võidusõit. Läheme ja naudime võistlust.” kirjutab Aabrams oma Facebooki lehel.

Laupäeval sõidetakse vabatreeningud, ajasõidud ja esimene võistlussõit. Pühapäeval kaks võistlussõitu ning õhtuks on maailmameister selgunud.

Loe veel Veemoto tegemistest

Purunenud propeller võttis Arandilt poodiumi võimaluse

31.03.2024

Oma teisel F1 ringrajapaatide võistlusel startinud Eesti sõitjat Stefan Arandit tabas finaalsõidus täielik ebaõnn.

Loe edasi

Arandile sprindisõidust teine koht

30.03.2024

Kuigi start oli nii Arandil, kui tema meeskonnakaaslasel Anderssonil veidi rabe ja kõige paremini sai sellest minema kolmandalt kohalt startinud Poola sõitja Bartek Marszalek, siis lõpptulemuseks vormistasid Team Vietnam sõitjad Andersson ja Arand kohad üks ja kaks.

Loe edasi

Stefan Arand - mõtted on poodiumil, aga olen realist.

28.03.2024

Lihavõttepühade nädalavahetusel sõidetakse ringrajapaatide F1 klassi teine etapp, mis toimub Vietnamis Binh Dinhi provintsis.

Loe edasi