Avatud on registreerimine Orissaare Cup-ile jetispordis

07.07.2023

Avatud on registreerimine 21.-23. juulil sõidetavale Orissaare CUP-ile jetispordis. Teist aastat toimuv tervet nädalavahetust hõlmav võistlus sõidetakse Orissaares Illiku laiul. Orissaare CUP läheb jetispordi Eesti meistrivõistluste arvestusse III etapina ja kohale on oodata kõiki meie parimaid piloote. Saaremaale saamiseks leiate info praamide kohta siin: www.praamid.ee ja kellel veel ei ole majutust kinni pandud siis ärge jätke seda viimasele momendile. Majutuse kohta lisainfo leiab võistluse juhendist mida saab lugeda SIIN. Võistlusele eelregistreerimine on avatud kuni 20.07.2023 kell 17.00 ja selle leiate SIIT

Orissaare CUP 2023

Loe veel Veemoto tegemistest

Purunenud propeller võttis Arandilt poodiumi võimaluse

31.03.2024

Oma teisel F1 ringrajapaatide võistlusel startinud Eesti sõitjat Stefan Arandit tabas finaalsõidus täielik ebaõnn.

Loe edasi

Arandile sprindisõidust teine koht

30.03.2024

Kuigi start oli nii Arandil, kui tema meeskonnakaaslasel Anderssonil veidi rabe ja kõige paremini sai sellest minema kolmandalt kohalt startinud Poola sõitja Bartek Marszalek, siis lõpptulemuseks vormistasid Team Vietnam sõitjad Andersson ja Arand kohad üks ja kaks.

Loe edasi

Stefan Arand - mõtted on poodiumil, aga olen realist.

28.03.2024

Lihavõttepühade nädalavahetusel sõidetakse ringrajapaatide F1 klassi teine etapp, mis toimub Vietnamis Binh Dinhi provintsis.

Loe edasi