Avatud on registreerimine ringrajapaatide EMV I etapile

09.06.2023

Pühapäeval 18. juunil toimub Tallinnas Harku järvel Veeohutuse perepäev mille raames sõidetakse paadiklasside GT-15 ja GT-30 Eesti meistrivõistluste I etapp. Võistluse juhendi leiate SIIT ja võistlusele saab ennast registreerida SIIT .

Ujume koos ujumiskool korraldab 18.juunil Harku järvel Veeohutuse perepäeva. Ürituse eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust veeohutuse kohta ning ennetada uppumissurmasid. Üritusel löövad kaasa Päästeamet, G4S rannavalve, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, PPA Meregrupp, Märjad käpad, Haabersti LOV, SUP Surfing, Veemotosport jt.

Osalejad saavad teada, kuidas käituda ohutult veekogus ning selle ääres. Kohapeal saab õppida päästerõngast viskama,tutvuda PPA Meregruppi tööga ning varustusega, proovida Päästeameti virtuaalreaalsuse mänge, tutvuda rannavalve ametiga, saada teada, kuidas valida ning korrektselt panna selga päästevest. Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tudengid õpetavad nuku peal elustamist.

Pealtvaatajatele on üritus tasuta.

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi