Borettos algas Itaalia HydroGP

18.06.2023

Itaalia Hydro GP algas täna Borettos korraliku kuumusega. Ligi 35 kraadist kuumust trotsides sõideti paadiklasside F-125 ja F-500 vabatreeningud, ajasõidud ja esimene võistlussõit.

Peeba Boretto 2023

Täna päeva edukaimaks eestlaseks oli Marek Peeba, kes võitis ära F-125 klassis nii ajasõidu kui ka esimese võistlussõidu. Stardist alates oli minek nii hea, et ei saanud Peebale järgi ei Luca Finotti ega Mattia Calzolari Itaaliast kes lõpetasid sõidu vastavalt teise ja kolmandana. Joonas Lemberi võistluskomplekti vaevasid erinevad tehnilised mured hommikust saati ja esimesse sõitu mindi mõttega võtta ära mingidki punktid. Hilisõhtuks saadi üks suuremaid muresid kõrvaldatud ja homses vabatreeningus selgub kas tehnika toimib ilusti.

Lember Boretto 2023

Klassis F-500 saavutas Erko Aabrams ajasõidust neljanda koha ja põhisõidu lõpetas kolmandana. Tehnika töötas ilusti kuid konkurendid sõidu võitnud slovakk Marian Jung ja poolakas Marcin Zieliski masinad olid veel kiiremad. Olulisi muudatusi Aabrams homseks ei tee ja püüab võtta etapilt nii palju punkte kui võimalik.

Aabrams Boretto 2023

Homme sõidetakse Itaalia Hydro GPl viimased kaks võistlussõitu. Sõitude live ajavõttu saab jälgida SIIT.

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Erko Aabrams tuli MM-sarja avaetapil kolmandaks

20.05.2024

Paadiklassi Formula 500 MM-sarja avaetapp sõideti Tsehhis Jedovnices.

Loe edasi

ESIKOHAGA KOJU - Stefan Arand ringrajapaatide kestvussarja MM-etapil

15.05.2024

Monsis, Belgias toimusid möödunud nädalavahetusel ringrajapaatide kestvussõidu maailmameistrivõistluste esimesed kaks etappi.

Loe edasi

Jetisõitjad tõid Balti meistrivõistlustelt üheksa poodiumikohta

15.05.2024

Elkis Poolas sõideti möödunud nädalavahetusel Balti meistrivõistlused jetispordis.

Loe edasi