Inglismaal sõidetakse GT-15 ja OSY-400 MM ning Saaremaal toimub Orissaare CUP 2023 jettidele

21.07.2023

Tulemas on järjekordne võistluse rohke nädalavahetus. Inglismaal Oulton Broadis selgitatakse sellel nädalavahetusel maailma parimad piloodid paadiklassides GT-15 ja OSY-400. Mõlemad võistlusklassid on olnud eestlastele väga edukad juba aastaid. Noorteklassis GT-15 on Eesti sportlastest võistlustules värske Euroopa meister Paul Richard Laur, Euroopa hõbe Hendrik Arula ja Kevin Sillaots. Klassis OSY-400 on eestlastest võistlustules juunis Poolas Euroopa meistrivõistlustel ennast hõbedale sõitnud Rene Suuk. Laupäeval sõidetakse MM-il vabatreeningud, ajasõidud ja esimesed võistlussõidud. Pühapäeval sõidetakse ülejäänud kolm võistlussõitu.

GT-15 stardirivi esiplaanil Paul Richard Laur

Saaremaal Orissaares sõidetakse Eesti meistrivõistluste arvestusse minev Orissaare CUP 2023 jetispordis. Kokku on osalemas 13. võistlusklassi ja kohale on oodata praktiliselt kogu Eesti paremik. Laupäeva hommik algab vabatreeningutega ja startide algus on 10.30. Kolmas ja viimane sõitudering algab pühapäeval kell 09.00 hommikul. Täpsema info võistluse kohta leiab SIIT.

Orissaare

Loe veel Veemoto tegemistest

Tallinnas sõideti ringrajapaatide Eesti meistrivõistluste I etapp

17.06.2024

Pühapäeval anti Eesti meistrivõistluste avastart ringrajapaatidele.

Loe edasi

Stefan Arand Itaalia GP kvalifikatsioonis kaheksas.

16.06.2024

"Olud on väga keerulised, ilm muutus ootamatult ja tänast tuult arvestades olen kaheksanda kohaga väga rahul," ütles Arand.

Loe edasi

Ebaõnn Itaalia GP põhisõidus - Arand keeras paadi üle katuse.

16.06.2024

Hommikune sprindisõit, mis ilmastiku tõttu eile ära jäi, andis enesekindlust.

Loe edasi