Inglismaal sõidetakse GT-15 ja OSY-400 MM ning Saaremaal toimub Orissaare CUP 2023 jettidele

21.07.2023

Tulemas on järjekordne võistluse rohke nädalavahetus. Inglismaal Oulton Broadis selgitatakse sellel nädalavahetusel maailma parimad piloodid paadiklassides GT-15 ja OSY-400. Mõlemad võistlusklassid on olnud eestlastele väga edukad juba aastaid. Noorteklassis GT-15 on Eesti sportlastest võistlustules värske Euroopa meister Paul Richard Laur, Euroopa hõbe Hendrik Arula ja Kevin Sillaots. Klassis OSY-400 on eestlastest võistlustules juunis Poolas Euroopa meistrivõistlustel ennast hõbedale sõitnud Rene Suuk. Laupäeval sõidetakse MM-il vabatreeningud, ajasõidud ja esimesed võistlussõidud. Pühapäeval sõidetakse ülejäänud kolm võistlussõitu.

GT-15 stardirivi esiplaanil Paul Richard Laur

Saaremaal Orissaares sõidetakse Eesti meistrivõistluste arvestusse minev Orissaare CUP 2023 jetispordis. Kokku on osalemas 13. võistlusklassi ja kohale on oodata praktiliselt kogu Eesti paremik. Laupäeva hommik algab vabatreeningutega ja startide algus on 10.30. Kolmas ja viimane sõitudering algab pühapäeval kell 09.00 hommikul. Täpsema info võistluse kohta leiab SIIT.

Orissaare

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi