Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil. Indoneesia on võõrustamas jetispordi MM-i esmakordselt ja MM-sarja etappe saab näha Indoneesias viis aastat järjest.

Ainsa Eesti sportlasena on MM-sarja viimasest etapist osa võtmas SKI Ladies GP1 klassis võistlev Jasmiin Üpraus. Hetkel hoiab Üpraus MM-sarja kokkuvõttes kolmandat kohta, kuid vahed on väikesed ja vahe teist kohta hoidva prantslanna Estelle Poretiga on vaid üks punkt. Esikohta hoidva Jessica Chavannega on viis punkti. Kokku sõidetakse etapil kolm võistlussõitu ja maksimaalselt on võimalik teenida 75 punkti.

Laupäeval sõidetakse ajasõidud ja esimene võistlussõit ning pühapäevaks jääb kaks võistlussõitu. Laupäeva õhtul selgitatakse parimad naiste paralleelslaalomis.

Laupäevane SKI Ladies GP1 ajakava Eesti aja järgi on :
Kvalifikatsioon: 05.30
Moto 1: 10.15 
Paralleelslaalom: 14.30

Pühapäevane SKI Ladies GP1 ajakava Eesti aja järgi on:
moto 2: 05.30
moto 3: 09.00

Võistlust saab otse vaadata Jetispordi MM-i ametlikul Facebooki lehel: https://www.facebook.com/Aquabike ja kodulehel: https://www.aquabike.net 

 

Jasmiin Leedu 2023

Loe veel Veemoto tegemistest

Avatud on jetispordi litsentside taotlemine ja väljas on Eesti meistrivõistluste kalender

31.01.2024

Tänasest on avatud litsentside taotlemine 2024 aastaks.

Loe edasi

Stefan Arand liitub esimese eestlasena F1 sarjaga

18.01.2024

Ringrajapaatide F1 sarja möödunud hooaja maailmameister Jonas Andersson ja tema Team Sweden sõlmisid täna Vietnamis uueks hooajaks

Loe edasi

Veemotosport tähistas juubeliaasta algust ja kuulutas välja aasta sportlased

16.01.2024

Eesti Veemoto Liit alustas oma 100. juubeliaastat piduliku galaga, kus tunnustati aasta sportlasi ja peeti meeles aastate jooksul veemootorisporti pühendunud inimesi.

Loe edasi