Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil. Indoneesia on võõrustamas jetispordi MM-i esmakordselt ja MM-sarja etappe saab näha Indoneesias viis aastat järjest.

Ainsa Eesti sportlasena on MM-sarja viimasest etapist osa võtmas SKI Ladies GP1 klassis võistlev Jasmiin Üpraus. Hetkel hoiab Üpraus MM-sarja kokkuvõttes kolmandat kohta, kuid vahed on väikesed ja vahe teist kohta hoidva prantslanna Estelle Poretiga on vaid üks punkt. Esikohta hoidva Jessica Chavannega on viis punkti. Kokku sõidetakse etapil kolm võistlussõitu ja maksimaalselt on võimalik teenida 75 punkti.

Laupäeval sõidetakse ajasõidud ja esimene võistlussõit ning pühapäevaks jääb kaks võistlussõitu. Laupäeva õhtul selgitatakse parimad naiste paralleelslaalomis.

Laupäevane SKI Ladies GP1 ajakava Eesti aja järgi on :
Kvalifikatsioon: 05.30
Moto 1: 10.15 
Paralleelslaalom: 14.30

Pühapäevane SKI Ladies GP1 ajakava Eesti aja järgi on:
moto 2: 05.30
moto 3: 09.00

Võistlust saab otse vaadata Jetispordi MM-i ametlikul Facebooki lehel: https://www.facebook.com/Aquabike ja kodulehel: https://www.aquabike.net 

 

Jasmiin Leedu 2023

Loe veel Veemoto tegemistest

Ringraja- ja jetisportlastel on käimas tihe nädalavahetus

19.07.2024

Tallinnas Harku järvel algasid täna maailma- ja Euroopa meistrivõistlused ringrajapaatidele klassides OSY-400, GT-30 ja Euroopa meistrivõistlused klassile F-125. Ungaris Zámoly beachil on käimas aga jetispordi Euroopa meistrivõistluste I etapp.

Loe edasi

Lätis Aluksnes selgusid maailmameistrid noorteklassis GT-15

12.07.2024

Lätis Aluksnes sõideti möödunud nädalavahetuse GT-15 noorteklassi maailmameistrivõistlused ja Eesti meistrivõistluste II etapp.

Loe edasi

Peipsi järvel võtsid mõõtu Eesti parimad jetisõitjad

08.07.2024

Jetispordi Eesti meistrivõistluste avaetapp sõideti Peipsi järvel imeilusas Omedu külas.

Loe edasi