Jeti EM-il sõidetakse viimased motod ja OSY-400 EM-il hoiab Rene Suuk teist kohta

25.06.2023

Täna sõidetakse Ungaris Levelekis jetispordi Euroopa meistrivõistluste I etapi viimased stardid ja Poolas OSY-400 klassi Euroopa MV viimased kaks sõitu. Eilse päeva kokkuvõttes tegid eestlased head sõitu ja pjedestaali võimalus on päris mitmel sportlasel.

Runabout Junior GP4 klassis hoiab peale kahte esimest sõitu kolmandat kohta Arti Mölter. Neljas ja viies on Karl Kesküla ja Katarina Sepp.

Runabout Ladies GP4 klassis hoiab peale kahte sõitu etapi teist kohta Annemarie Randla, kes lõpetas mõlemad sõidud kolmandal kohal. Carmen Roosmaa on hetkel viiendal kohal.

Runabout GP4 klassis on parimal kohal meie sportlastest Karl Kesküla, kes hoiab viiendat kohta. Marek Laanisto katkestas teise sõidu ja on hetkel 10.kohal.

Runabout GP2 klassis on Mattias Siimann olnud mõlemas sõidus teisel kohal ja kokkuvõttes hoiab ka teist kohta. Etappi juhtiv poolakas Marcin Senda on Siimannist 6. punkti kaugusel. Runabout GP1 klassis on toimunud üks sõit ja Siimann on seal hetkel kolmandal kohal.

Ungari RB JGP4 start 2023

SKI Junior GP3.3 klassis on etappi juhtima üllataja Horvaatiast - Dorijan Jakopanec. Tema järel teisel kohal on Ander-Hubert Lauri ja Marten Tiik on peale kahte sõitu viiendal positsioonil.

SKI GP3 klassis kaasa sõitev Marten Tiik on peale kahte starti hetkel kuuendal positsioonil.

SKI GP2 klassis hoiab peale kahte sõitu kolmandat kohta Marlon Tiik, kes oli esimeses sõidus neljas ja teises sõidus hoidis juba teist kohta. Tiik on väga head sõitu teinud ka SKI GP1 klassis, kus peale esimest sõitu hoiab teist kohta. Liider on Axel Courtois Prantsusmaalt.

SKI Ladies GP1 klassis võitis esimese sõidu prantslanna Jessica Havanne. Jasmiin Üpraus hoiab hetkel peale esimest sõitu teist kohta.

 

Poolas toimuvatel OSY-400 klassi Euroopa meistrivõistlustel on sõidetud kaks võistlussõitu ja EM-i on hetkel juhtimas poolakas Cezary Strumnik. Rene Suuk on mõlemas sõidus saavutanud teise koha ja on kokkuvõttes ennem viimast kahte sõitu ka teisel kohal. Kolmandat kohta hoiab Bartosz Rochowiak Poolast.

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi