Jetispordi MM-sarja avaetapil Vietnamis sõideti täna vabatreeningud

22.03.2024

Sellel nädalavahetusel sõidetakse Vietnamis jetispordi MM-sarja hooaja avaetapp. Jetispordi MM-sarjas sõidetakse neljas võistlusklassis - SKI GP1, SKI Ladies GP1, Runabout GP1 ja Freestyle. Esimest etappi on tulnud kaasa sõitma 55 sportlast ja esindatud on üle 20 riigi. 

Vietnam võistlejate ühispilt

Eesti sportlastest on stardis möödunud hooaja MM- ja EM-sarja hõbemedali omanik Jasmiin Üpraus. Tänases vabatreeningus näitas Üpraus parimat aega, talle järgnes möödunud hooaja maailmameister Jessica Chavanne Prantsusmaalt ja mitmekordne maailmameister Emma-Nellie Ortendahl Rootsist. Kokku on SKI Ladies GP1 klassis Vietnami etapil stardis 11 sportlast.

SKI GP1 klassis on kohal pea kogu maailma paremik - üle pika aja on UIM-i MM-sarja kaasa sõitma Quinten Bossche Belgiast. Kokku on SKI GP1 klassis stardis 21 sportlast. Tänasel vabatreeningul näitas parimat aega Ungarit esindav Kevin Reiterer, teine aeg oli Bosschel ja kolmas oli Morgan Poret Prantsusmaalt.

Runabout GP1 vabatreeningus oli kiireimaks meheks prantslane Francois Medori, teine oli Samuel Johansson Rootsist ja kolmas aeg oli Medori kaasmaalasel Jeremy Perezel. Runabout GP1 klassis on stardi 20 sportlast.

Otseülekannet kvalifikatsioonist ja sõitudest näeb MM-sarja kodulehel: https://www.aquabike.net/ ja MM-sarja Facebooki lehel: https://www.facebook.com/Aquabike

Kvalifikatsiooni ülekanne algab meie aja järgi laupäeva varahommikul kell 5.30 ja Moto I algus peaks olema 10.15

Moto II sõidetakse pühapäeval kell 5.30 ja Moto III algus on 10.20

Loe veel Veemoto tegemistest

Purunenud propeller võttis Arandilt poodiumi võimaluse

31.03.2024

Oma teisel F1 ringrajapaatide võistlusel startinud Eesti sõitjat Stefan Arandit tabas finaalsõidus täielik ebaõnn.

Loe edasi

Arandile sprindisõidust teine koht

30.03.2024

Kuigi start oli nii Arandil, kui tema meeskonnakaaslasel Anderssonil veidi rabe ja kõige paremini sai sellest minema kolmandalt kohalt startinud Poola sõitja Bartek Marszalek, siis lõpptulemuseks vormistasid Team Vietnam sõitjad Andersson ja Arand kohad üks ja kaks.

Loe edasi

Stefan Arand - mõtted on poodiumil, aga olen realist.

28.03.2024

Lihavõttepühade nädalavahetusel sõidetakse ringrajapaatide F1 klassi teine etapp, mis toimub Vietnamis Binh Dinhi provintsis.

Loe edasi