Lätis Engures sõideti jetispordi Läti MV IV etapp

16.08.2023

Lätis Engures sõideti jetispordi Läti meistrivõistluste IV etapp. Kohale oli läinud mitmeid Eesti sõitjaid, kes nautisid päikeselist ilma ja kargelt jahedat merevett. Viiteistkümnes masinaklassis olid eestlased stardis kümnes ja kõigis kümnes klassis tõusti ka pjedestaalile. 

Runabout Junior GP4 klassis tuli esimeseks maailma-, Euroopa kui ka Eesti meister Arti Mölter. Teiseks sõitis ennast leedulane Dovydas Kutra ja kolmas oli Katarina Sepp.

Engura Katarina 2023

Runabout Ladies GP4 klassis läks võit Tartu võidusõitjale Ester Rosinale, teise koha saavutas Kristel Piiriste ja kolmandaks tuli lätlanna Madara Dzalbe-Kenava.

Engure Mölter 2023

Ester Rosin domineeris võistlust ka Runabout GP4 klassis võttes 47 punktiga esikoha. Teine-kolmas olid noorteklassis kaasa sõitvad Dovydas Kutra ja Arti Mölter. Üle pika aja oli Runabout GP4 klassis stardis ka Henri Koppas. Henri sõitis kaasa esimese sõidus ja lõpetas selle kolmandal kohal kuid enesetunne näitas et on veel vara ja peab veel laskma jalal taastuda kevadel saadud traumast.

Engure Rosin 2023

SKI Hobby GP1 klassis viis võidu koju Ahto Hallikma, teine oli Alekss Bogdanovs ja kolmas Harri Virkkunen. Harri ja Ahto sõitsid kaasa ka SKI Veteran GP1 klassis, kus võitjaks tuli Guntis Bogdanovs Lätist. Ahto lõpetas teisel kohal ja Harri oli kolmas.

Toni Heiskonen oli stardis SKI GP4, SKI GP2 ja SKI GP1 klassides. SKI GP4 klassis tuli etapivõit lätlaste Daniils Potrivailo ja Alberts Čupriksi ees. SKI GP2 klassis sõitis Heiskonen välja etapi teise koha ja SKI GP1 klassis tuli kolmandaks.

 

Engure Reinaas 2023

Mattias Reinaas sõitis kaasa neljas võistlusklassis SKI GP1 classic, SKI GP3, SKI GP2 ja SKI GP1. Kõigis klassides noppis ta ära ka etapivõidu.

Jetispordi Läti meistrivõistluste viimane etapp sõidetakse tuleval nädalavahetusel Jurmalas.

Fotod: Krista Anton

 

    

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi