Mattias Reinaas tuli kahekordseks Belgia meistriks

21.09.2023

Hooaja alguses tegi BNJ meeskond Belgiast Mattias Reinaasile ettepaneku sõita nende ridades kaasa Belgia meistrivõistlustel. Sari koosnes viiest etapist ja igal etapil sõideti kolm sõitu. Lisaks Belgia sõitjatele osalesid sarjas veel külalisvõistlejad Prantsusmaalt, Hollandist ja Inglismaalt.

BNJ meeskonnaga löödi käed ja Mattias osales Belgia meistrivõistlustel klassides PRO-AM Ski 4 Stroke Lites ning EXPERT Ski Stock. Sarjas eduka osalemise eelduseks oli kaasa sõita kõik etapid ja üheks suureks väljakutseks sai koostada selleks toimiv logistiline plaan.

Reinaas Belgia 2

Meistritiitlid olid lahtised kuni viimase etapini - nagu tehnikaspordis oli ka tehnilisi probleeme ja kiiruse võis võtta ka veest jetipumpa sisse ujunud prügi.

PRO-AM Ski 4 Stroke Lite klassis võitis Reinaas viiest etapist neli ja kokku toimunud 15. sõidust võttis võidu 12-nes. Tagades omale 773 punktiga meistritiitli. Hõbedale sõitis ennast kokkuvõttes 705 punktiga Sam Wilson Inglismaalt ja pronksile tuli 634 punktiga Bernie Gueniaule Prantsusmaalt.

EXPERT Ski Stock klassis andsid Reinaasile Belgia meistritiitli kokku kaks etapivõitu ja 10 sõiduvõitu. Teisele kohale tuli Jordy Vandeputte Belgiast ja kolmanda koha saavutas Daan Hoeke Hollandist.

Belgia meistrivõisltustel kaasasõitmine andis hea võimaluse sportlikuks arenguks ning võimaluse arendada tehnikat ja tehnilist lisavarustust.

2024 hooajal koostöö BNJ meeskonnaga jätkub ja planeeritakse kaasa sõita viieetapiline Belgia meistrivõistluste sari.

Reinaas Belgia 3

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi