Olbia jetispordi MM-i teine võistluspäev on seljataga

18.06.2023

Sardiinias toimuval jetispordi MM-il oli täna teine võistluspäev kus enamus klassides sõideti esimesed kaks võistlussõitu.

Mattias Siimannil Runabout GP2 klassis esimene moto väga hästi ei õnnestunud. 11. koht ei olnud kindlasti see mida ta sinna püüdma läks. Teises sõidus aga oli juba tempo parem ja kokkuvõttes neljas koht. Kahe sõidu kokkuvõtte hoiab Siimann Runabout GP2 klassis hetkel 7. kohta mida tal on siis homme võimalus parandada. Runabout GP1 klassis sõideti üks moto ja seal oli Siimann üheksas.

Siimann Olbia 2023

SKI Ladies GP1 klassis suutis esimeses sõidus Jasmiin Üpraus hoida konkurendid ilusti selja taga. Teise koha saavutanud Estelle Porega oli vahe pea kümme sekundit. Teises sõidus aga tuli Üprausil sisse sõiduviga ning konkurendid Jessica Chavanne ja Poret pääsesid mööda ning sõidust saavutas Üpraus kolmanda koha. Kahe sõidu kokkuvõttes hoiab Üpraus hetkel teist kohta. Homme on kõigil kolmel naisel tulla etapivõitjaks.

Üpraus Olbia 2023

Mattias Reinaas hoiab SKI GP2 klassis head tempot ja on ära võitnud juba kaks sõitu ning on maksimum punktidega MM-i juhtimas. Marlon Tiik oli SKI GP2 klassi esimese sõidus seitsmes ja teises sõidus viies ning kahe sõidu kokkuvõttes hoiab kuuendat kohta.

SKI GP3 klassis käis tihe rebimine I moto esikolmiku vahel. Teises motos suutis Reinaas ära hoida Csongor Jászai ja Jayden Richardson rünnakud ja võtta sõiduvõit. Kahe sõidu kokkuvõttes juhib võistlust Reinaas Richardsoni ja Jaszai ees.

Reinaas GP3 Olbia 2023

Runabout Ladies GP4 klassis võttis Annemarie Randla esimesest sõidust seitsmenda koha ja teises sõidus oli kuues. Kahe sõidu kokkuvõttes juhib MM-i prantslanna Clara Muchembled itaallanna Ariana Urlo ja sakslanna Michelle Dimovi ees. Randla on kahe sõidu kokkuvõttes kuues.

Annemarie Olbia 2023

Runabout GP4 klassis juhib MM-i peale kahte võistlussõitu Alejandro Prats Palau Hispaaniast. Meie parimana hoiab Henry Kiisa peale teist sõitu kokkuvõttes viiendat kohta ja Marek Laanisto on kokkuvõtte seitmes. Karl Kesküla on kahe sõidu kokkuvõttes 13. kohal.

Marek Laanisto Olbia 2023

Homme sõidetakse veel teised ja kolmandad motod ning õhtuks on paljudes võistlusklassides maailmameistrid selgunud.

Loe veel Veemoto tegemistest

Tallinnas sõideti ringrajapaatide Eesti meistrivõistluste I etapp

17.06.2024

Pühapäeval anti Eesti meistrivõistluste avastart ringrajapaatidele.

Loe edasi

Stefan Arand Itaalia GP kvalifikatsioonis kaheksas.

16.06.2024

"Olud on väga keerulised, ilm muutus ootamatult ja tänast tuult arvestades olen kaheksanda kohaga väga rahul," ütles Arand.

Loe edasi

Ebaõnn Itaalia GP põhisõidus - Arand keeras paadi üle katuse.

16.06.2024

Hommikune sprindisõit, mis ilmastiku tõttu eile ära jäi, andis enesekindlust.

Loe edasi