Poolas Trzciankas selgub nädalavahetusel GT-30 maailmameister ja Rootsis toimub Nordic Championship jettidele

18.08.2023

Nädalavahetusel selgitatakse Poolas maailmameister paadiklassis GT-30. Eestit on esindamas müni nädal tagasi Euroopa meistriks tulnud Kärol Soodla, neljanda koha saavutanud Sten Ivanov ja oma MM-debüüti selles klassis tegev Erik Suuk. Hetkel on võistlusele registreerunud kuusteist pilooti ja riike on esindatud 11. Laupäeval sõidetakse vabatreeningud, ajasõidud ja kaks võistlussõitu. Pühapäeval viimased kaks sõitu. Tulemusi saab otse jälgida siit: https://motorboatresults.pl/?p=334

GT-30 uudis Trzianks 2023

Reede hommikul aga algavad Rootsis Steningsundis jetispordi Põhjamaade meistrivõistlused. Eesti on esindatud kolmes võistlusklassis - SKI GP3 klassis sõidavad kaasa Mattias Reinaas, Ander-Hubert Lauri ja Karl Joosep Steinberg. SKI GP2 klassis Reinaas ja Steinberg. Kiireimas püstises klassis SKI GP1 on stardis Ander-Hubert Lauri.

Jetski Nordic Championship 2023

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi