Reinaas ja Heiskonen noppisid Belgias poodiumikohti

13.05.2024

Eau d'heure järvel sõideti möödunud nädalavahetusel jetispordi Belgia meistrivõistluste II etapp. I etapp peeti samas kohas, kuid rada oli nüüd muudetud teiseks.               Eestlasi oli sellel etapil stardis kaks - SKI GP1 ja SKI GP3 klassides oli stardis Mattias Reinaas ja SKI GP4 ning SKI GP2 klassis sõitis kaasa Toni Heiskonen.

SKI GP3 klassis käis Reinaasil tihe rebimine belglase ja prantslastega. Sõitudes saavutatud I, III ja II koht andsid kokkuvõttes võrdsed punktid ja otsustavaks sai viimase sõidu tulemus. Viimase sõidu teine koht andis kokkuvõttes etapivõidu. SKI GP1 klassis tuli küll Reinaasil sõidus kõva tööd teha ja konkurentidest mööduda aga kõigi kolme sõidu võidu ja maksimumpunktidega võeti etapivõit. Reinaas jäi etapiga rahule - rasked tingimused ja suur koormus andis hooaja algusesse korraliku kogemuse.

Reinaas Belgia II

Toni Heiskonen sõitis kaasa sarnaselt I etapile SKI GP2 ja SKI GP4 klassides. Et ajada vett rohkem vahtu oli starti pandud veel lisaks GP2 sõitjatele SKI Veteran klass. Rasketes tingimustes võideldes lainetega tulid sõitudest III, III ja IV koht mis kokku andsid neljanda koha. Kolmas koht jäi vaid 1 punkti kaugusele. SKI GP4 klassist tuli Heiskonenile tulid sõitudest II, I ja II koht, mis andsid kokkuvõttes tubli etapi teise koha.

Heiskonen Belgia II

Belgia meistrivõistluste III etapp sõidetakse 2. juunil Ranstis. Võistlejaid ootab ees kanalisse ehitatud rada, mis nõuab head lainesõiduoskust ning vastupidavust.

Loe veel Veemoto tegemistest

Prantsusmaal algas jetispordi Euroopa meistrivõistluste II etapp

26.07.2024

Sellel nädalavahetuse sõidetakse Prantsusmaal Vichys jetispordi Euroopa meistrivõistluste II etapp.

Loe edasi

Harku järvel toimunud tiitlivõistlustel võeti medalid kõigis masinaklassides

24.07.2024

Möödunud tuuliseks nädalavahetuseks olid Harku järve veemotobaasi kogunenud kaheteistkümne riigi sportlased, et selgitada enda seast maailma parimad paadiklassides OSY-400 ja GT-30 ning Euroopa meister klassis F-125.

Loe edasi

Jetispordi juuniorite MM-ilt Ander-Hubert Laurile maailmameistritiitel ja Katarina Sepp hõbedal

24.07.2024

Ungaris Györi linnas sõideti meeletus kuumuses jetispordi Euroopa meistrivõistluste I etapp ja juuniorite maailmameistrivõistlused klassidele SKI Junior GP3.3 ja Runabout Junior GP4.