Reinaasile SKI GP3 MM-tiitel ja Üprausile etapilt kolmas koht

19.06.2023

Eile õhtul lõppes Sardiinias jetispordi MM ja GP1 klasside MM-sarja I etapp. Eestlasi oli selle aastal osalemas seitse. Meie sportlaste parimaks tulemuseks sai Mattias Reinaasi SKI GP3 klassis võidetud MM-tiitel. Esimeses sõidus tuli Reinaasil leppida kolmanda kohaga kuid edasi võetud kaks sõiduvõitu andsid kokkuvõttes MM-tiitli. SKI GP2 klassis rikkus tiitlikaitsmise ära kahe võidu kohta viimases sõidus saadud 0 punkti, mis andis punktidega kokku neljanda koha.

SKI GP3 poodium

Jasmiin Üpraus alustas MM-sarja SKI Ladies GP1 klassis kolmanda kohaga. Esimesest sõidust võidu võtnud Üpraus tegi teises sõidus vea ning langes kolmandaks. Kolmandas sõidus said stardieelise konkurendid Jessica Chavanne ja Estelle Poret kes selle ka ära kasutasid Kolmandast sõidust võttis võidu Chavanne ja kindlustas sellega omale MM-sarja etapivõidu. Kõigist sõitudest teise koha noppinud Poret oli kokkuvõttes samuti teine. Üprausi puntid andsid etapilt kokku kolmanda koha.

SKI Ladies GP1 poodium

Mattias Siimann sõitis klassis Runabout GP2 välja neljanda koha ja Runabout GP1 klassis oli kaheksas. Henry Kiisa ja Marek Laanisto lõpetasid Runabout GP4 klassis vastavalt kuuenda ja seitsmendana ning Karl Kesküla oli kokkuvõtte 13. kohal. Marlon Tiik sõitis SKI GP2 klassis välja kuuenda koha. Runabout Ladies GP4 klassis saavutas Annemarie Randla kuuenda koha.

Loe veel Veemoto tegemistest

Jasmiin Üprausile MM-sarjast hõbemedal

28.11.2023

Möödunud nädalavahetusel tõmmati joon alla jetispordi MM-sarjale. Indoneesiasse Toba järvele oli kogunenud GP1 klasside paremik kogu maailmast, et viimasel etapil selgitada välja maailmameistrid.

Loe edasi

Jasmiin Üpraus alustab MM-sarja viimast etappi Indoneesias

24.11.2023

Jetispordi MM-sarja maailmameistrid selguvad homme Indoneesias Toba järvel algaval MM-sarja viimasel etapil.

Loe edasi

Eesti Veemoto Liit korraldab 25. novembril treenerite ja sportlaste koolituse

14.11.2023

Kohale on oodatud eelkõige treenerid, sportlased meeskonna liikmed kes on võistlustega seotud ja asendavad ka treenereid.

Loe edasi