Saksamaal on toimumas HydroGP ja Portugalis sõidetakse F2 MM-sarja III etapp

15.09.2023

Nädalavahetusel selgitatakse Saksamaal HydroGP raames paadiklassis F-125 maailmameistrid ja toimub eelviimane etapp paadiklassi F-500 MM-sarjas. Eestist on medalikonkurentsis klassis F-125 hetkel teist-kolmandat kohta jagav Joonas Lember ja neljandat-viiendat kohta jagav Marek Peeba. Sarja juhtiv Luca Finotti on viie punktilise eduga ennam viimast etappi juhtimas. Tiitli võitmise võimalus on lausa viiel piloodil.

Klassis F-500 on stardis hetkel MM-sarjas teist kohta hoidev Erko Aabrams. Sarja on juhtimas poolakas Marcin Zielinski vaid kolme punktilise eduga Aabramsi ees. Kolmandat kohta hoiab Marian Jung Slovakkiast. Peale IV etappi Saksamaal sõidetakse viimane viies etapp Itaalias Cremonas.

Täna sõidetakse Saksamaal vabatreeningud, ajasõidud ja esimene võistlussõit. Homseks jääb kaks võistlussõitu.

Bad Saarow vaadew

Portugalis Portos alustavad homme hommikul oma MM-sarja III etappi Formula 2 klassi piloodid. Stefan Arand on hetkel MM-sarjas hoidmas kolmandat kohta ja võimaluse püüab seda parandada. Hetkel sarja peale kahte toimunud etappi juhtimas 40 punktiga Rashed Al Qemzi UAE-st, teist kohta hoiab 24 puntiga Giacomo Sachhi Monacost ja kolmandal kohal on 22 punktiga Stefan Arand. Homme laupäeval sõidetakse F2 klassis vabatreening ja kolma kvalifikatsiooni ning võistlussõit toimub pühapäeval.

Stefan Arand Itaalia GP

 

Loe veel Veemoto tegemistest

Erko Aabrams tuli MM-sarja avaetapil kolmandaks

20.05.2024

Paadiklassi Formula 500 MM-sarja avaetapp sõideti Tsehhis Jedovnices.

Loe edasi

ESIKOHAGA KOJU - Stefan Arand ringrajapaatide kestvussarja MM-etapil

15.05.2024

Monsis, Belgias toimusid möödunud nädalavahetusel ringrajapaatide kestvussõidu maailmameistrivõistluste esimesed kaks etappi.

Loe edasi

Jetisõitjad tõid Balti meistrivõistlustelt üheksa poodiumikohta

15.05.2024

Elkis Poolas sõideti möödunud nädalavahetusel Balti meistrivõistlused jetispordis.

Loe edasi