Ungaris sõidetakse jetispordi EM-i I etappi ja Poolas selgitatakse OSY-400 Euroopa meister

24.06.2023

Hoolimata Ungaris lõõskavast suurest kuumalainest selgitatakse sellel nädalavahetuse Euroopa meistrivõistluste I etapi parimad. Ajasõidud on peetud ja ka esimesed võistlussõidud juba seljataga. Poolas algas OSY-400 klassi EM-i I võistluspäev.

Ajasõitudes olid edukaimad meie naised - Jasmiin Üpraus võitis ära SKI Ladies GP1 klassis ajasõidu ja Annemarie Randla oli kiireim Runabout Ladies GP4 klassis. Ester Rosin ja Carmen Roosmaa olid ajasõidus vastavalt neljas ja viies. 

Marlon Tiik sõidab Levelekis kaasa kahes võistlusklassis - ajasõidus sai ta nii SKI GP1 klassis kui SKI GP2 klassis viienda aja. Marten Tiik sõidab sellel hooajal kaasa esmakordselt täiskasvanute klassis SKI GP3 ja ka juuniorite klassis SKI Junior GP3.3 tema ajasõitude tulemused olid SKI GP3 klassist kuues ja SKI Junior GP3.3 klassist viies positsioon.

SKI Junior GP3.3 klassi kehtiv maailmameister Ander-Hubert Lauri sai ajasõidus kolmanda koha. Ajasõidu võit läks üllatajale - Dorijan Jakopanecile Horvaatiast.

Runabout GP2 ja GP1 klassis kaasa sõitev Mattias Siimann näitas GP2 klassis parimat aega kindlustades sellega omale parima stardikoha. Runabout GP1 klassis sõitis Mattias välja neljanda aja.

Runabout Junior GP4 klassis on eestlasi stardis kolm. Ajasõidus näitas parimat aega Arti Mölter, Karl Kesküla oli kolmas ja Katarina Sepp oli kuues.

Runabout GP4 klassis sai eestlastest parima aja Marek Laanisto, kes oli ajasõidus neljas ja talle järgnes viiendal kohal Karl Kesküla.

Jetispordi live tulemusi on võimalik jälgida siit: http://sportek-live.com/ ja otseülekannet Ungari jetispordi facebooki lehelt: https://www.facebook.com/magyarjetski

 

Jeti EM I Ungari 2023

Poolas Chodziezis selgitatakse samal ajal ringrajapaatide OSY-400 ja F-250 Euroopa meistreid. Eesti sportlastest on klassis OSY-400 stardis Rene Suuk. Kokku 15 osalejat on ära sõitnud vabatreeningud ja seal näitas parimat aega kohalik Poola piloot Cezary Strumnik. Täna sõidetakse veel ajasõidud ja kaks esimest võistlussõitu. Live tulemusi saab jälgida siit: https://motorboatresults.pl/?p=304

OSY EM start Poola 2023

Loe veel Veemoto tegemistest

Erko Aabrams tuli MM-sarja avaetapil kolmandaks

20.05.2024

Paadiklassi Formula 500 MM-sarja avaetapp sõideti Tsehhis Jedovnices.

Loe edasi

ESIKOHAGA KOJU - Stefan Arand ringrajapaatide kestvussarja MM-etapil

15.05.2024

Monsis, Belgias toimusid möödunud nädalavahetusel ringrajapaatide kestvussõidu maailmameistrivõistluste esimesed kaks etappi.

Loe edasi

Jetisõitjad tõid Balti meistrivõistlustelt üheksa poodiumikohta

15.05.2024

Elkis Poolas sõideti möödunud nädalavahetusel Balti meistrivõistlused jetispordis.

Loe edasi